ЖК Passage Park

30 605 м2

Назва: “Будівництво житлового комплексу з вбудованими нежитловими приміщеннями та підземним Паркінгом”

Адреса: м. Ірпінь, вул. Соборна, 105-б/1

Стадія: “П”, “Експертиза”, “Р”

ЖК Passage Park – стильний і комфортний для життя житловий комплекс, розташований в самому центрі міста Ірпінь, навпроти парку.

Справжньою родзинкою споруди є цікаве архітектурне рішення – стилобат, яке послужило опорою будівлі і дозволило створити комфортний простір з терасами, дитячими майданчиками та зеленими насадженнями.

Задача

Задача:

Основним завданням було зробити максимальну орієнтацію квартир на довколишній парк, створити облаштовану соціально-побутову інфраструктуру в комплексі.

Рішення

Рішення:

Оскільки це центр міста з великою прохідністю, було прийнято рішення зробити якісне опрацювання комерційної нерухомості.

Робота над проектом велася спільно з концептологами, які консультували в питаннях розташування входів, розбивки по площах, створення однаково зручного для відвідувачів і комерційно привабливого для власників простору.

В процесі проектування секції, розташованої ближче до парку, було зменшено кількість 1-кімнатних квартири на користь 2-кімнатних, а також 3-кімнатних.

На стилобаті організовано простір з дитячим майданчиком і зеленими насадженнями: газоном, діжкових чагарниками і карликовими деревами.

Передбачено пандуси і рампи для заїзду спецтехніки.