ЖК на Здолбунівській

139 790,70 м2

Назва: “Будівництво житлового комплексу з вбудованими нежитловими приміщеннями”

Адреса:  м. Київ, вул. Канальна, 1,2, Дарницький район

Стадія: “ЕП”

ЖК Здолбунівська – комплекс із сучасним архітектурним підходом, розташований на Лівому березі Києва в безпосередній близькості до набережної озера Нижній Тельбін. Концепція ЖК полягає в каскадній будівлі, виконаної з метою вирішення максимального використання довгої і вузької ділянки землі, що також додало своєрідної архітектурної динаміки.

Задача

Задача:

Перепрофілювати ділянку  (призначення – під житлову нерухомість) і побудувати там комплекс з окремо стоячим дитячим дошкільним закладом. Побудувати 18 секцій житлових будинків з максимальною кількістю корисної площі. Врахувати інклюзивність в проекті.

Рішення

Рішення:

В ході проектування вигідним рішенням було розташувати будівлі на ділянці у вигляді каскаду, завдяки чому дома не затінюють один одного, сусіди не мають можливості дивитися у вікна навпроти.

Всі житлові будинки будуються облицьованими вентильованими фасадами з підсвічуванням. В архітектурі фасадів передбачаються спеціальні ніші для кондиціонерів, а відведення конденсату здійснюється в окремі шахти.

Перші поверхи заплановані під комерційну нерухомість.

Власники видових квартир матимуть змогу насолоджуватись видами озера та Дніпра і спостерігати незабутні заходи сонця. Також реалізована добре обладнана пішохідна зона. Проблема з близьким розташуванням ґрунтових вод не дозволила зробити підземний паркінг, проте були спроектовані наземні стоянки з нормативним співвідношенням: 338 паркомісць, 54 з яких для маломобільних груп населення, що розв’язало одне з головних завдань.

Спроектовано дитячий садок на 270 дітей.