Житловий комплекс на Кибальчича

51 201 м2

Будівництво житлового комплексу з вбудовано-прибудованими нежитловими приміщеннями та підземним паркінгом.

Адреса: м. Київ, вул. Миколи Кибальчича, 1

Стадія: «П», «Р»

Задача

Задача:

Запроектувати 26-ти поверховий житловий комплекс 3-х секційний, на перших поверхах передбачити приміщення громадського та торговельного призначення, в підземному поверсі – паркінг.

Проектними рішеннями передбачити експлуатовану терасу на покрівлі 2-го поверху прибудованого об’єму з доступом до них мешканців з кожної секції.

Рішення

Рішення:

Житловий комплекс, що проектуються, формує акцент, що проглядається зі сторін основних магістралей району.  В проекті прийняті сучасні прийоми формування пластики фасадів за допомогою – лоджій, вікон-вітражів, западаючих та виступаючих площин фасадів. В комплексі оздоблення фасаду створює сучасний образ житлових будинків, який стане акцентною точкою в середовищі. Лаконічна стилістика сучасного фасаду дозволила створити виразне сприйняття житлового комплексу в оточуючому природному середовищі і силуеті прилеглої території.

Ділянка під забудову має форму приближену до трикутника, тому на двоповерховому стилобаті розташовано окремо Секцію 1 , а житлові секції 2 і 3- дзеркально одна до одної.  Поздовжньою стороною суміщених секцій фасад направлений до сусідньої ділянки, а на головну вулицю мікрорайону М. Кибальчича комплекс зорієнтовано торцями Секції 1 , Секції 2 та прибудованим Блоком 4, що формують внутрішній простір для доступу та обслуговування комерційних приміщень 1-го поверху.  Всі входи до житлового осередку запроектовано з зовнішніх сторін комплексу, що розмежує потоки людей, які користуються комерційними приміщеннями, з мешканцями комплексу.

На покрівлі стилобату запроектовано експлуатовану закриту терасу тільки для мешканців, вихід на яку є в кожній секції з рівня 3-го поверху.  Зі сторони вул. М. Кибальчича влаштовано загальнодоступний дитячий майданчик, спортивна зона та зони благоустрою.