ЖК Гранд Бурже

70 194,46 м2

Назва проекту: “Будівництво житлового комплексу з вбудованими нежитловими приміщеннями та підземним паркінгом.”

Адреса: місто Буча, в межах вул. Вишневої, Лесі Українки та бул. Леоніда Бірюкова.

Стадія: “П”, “Експертиза”, “Р”

ЖК Гранд Бурже – один з найбільших житлових комплексів, що активно будуються в місті Буча. На момент початку роботи над проектом, вже була побудована перша черга ЖК, що складається з 3-х житлових будинків і торгового центру.

Задача

Задача:

Зпроектувати комплекс житлових будинків з підземним паркінгом. Запланувати максимально великий і відкритий, затишний двір зі спортивним майданчиком.

Розмістити комерційну нерухомість на перших поверхах будівлі. Реалізувати презентабельну житлову нерухомість на верхніх поверхах.

Рішення

Рішення:

Реалізовано в’їзди в паркінг, а також обладнані місця для відкритих стоянок.

На перших поверхах другої черги реалізована комерційна нерухомість з нарізкою по площах.

В зв’язку з незначним перепадом ландшафту замість використання великих сходів було вирішено розмістити входи в будинок на різних рівнях.

Були спроектовані презентабельні фасади з вітражами, а також обладнані місця для зовнішньої реклами.

Реалізовано тераси на 16-му поверсі, починаючи з 2 секції, тут же передбачаються квартири зі збільшеною площею. Однією з серйозних проблем, пов’язаних з терасами, було облаштування пирога покрівлі, утеплення та організація стоку води. Все це було успішно виконано: стік води з дахів здійснюється в спеціально розроблені інженерні коридори.

Також організовано простір двору: побудована велика спортивна площадка, штучна водойма, дитячий майданчик, місця для вигулу собак.