Від ідеї до введеня
в експлуатацію

Від ідеї до введеня
в експлуатацію

МАКРОПРОЕКТ надає повний комплекс послуг з проектування і узгодження будь-яких видів будівель і споруд.

Ми використовуємо BIM-технології проектування, що дозволяє створювати проекти будь-якої важкості швидше, дешевше та якісніше.

3а 14 років нашої роботи ми створили міцні партнерскі відносини з представниками суміжних галузей, завдяки чому стало можливим надавати весь комплекс послуг з проектування. Сьогодні компанія представляє собою сучасну проектну організацію, оснащену всією необхідною технікою і програмним забезпеченням. Наш штат повністю укомплектований високопрофесійними фахівцями, що дозволяє одночасно успішно реалізувати більше 10 проектів.

14
Років на ринку
10
Та більше проектів одночасно
1 345 023
Квадратних метрів зпроектовано

Основна наша перевага в тому, що ми ведемо об’єкт від початку і до кінця, тобто від збору всіх вихідних даних, отримання ТУ, виконання інженерних вишукувань, до отримання акту на введення в експлуатацію. Наші фахівці забезпечують успішне узгодження документації, проходження експертизи проектної документації. В ході будівництва ми ведемо авторський і технічний нагляд.

Ми постійно вдосконалюємо наші технології проектування і виконання досліджень з урахуванням накопиченого досвіду, сучасних матеріалів і технологій. Наші роботи виконуються відповідно до вимог містобудівних, технологічних, санітарно-гігієнічних, протипожежних та інших норм, що діють на території України і забезпечують безпечну для життя і здоров’я людей експлуатацію об’єкта.

Наша команда

Наша команда

Наші клієнти

Наші клієнти