Офісний центр на Тургенєвській

3 880 м2

Реконструкція адміністративно-офісного будинку.

Адреса: м. Київ, вул. Тургенєвська, 27.

Стадія: “ПП”

 

Задача

Задача:

Запроектувати будівлю офісу в умовах щільної забудови, що має відповідати сучасним принципам та методам проектування, а також врахувати історичний контекст оточення.

Рішення

Рішення:

Запроектовано будівлю, що складається з 13 поверхів. Для доступу на територію заднього двору організований проїзд. Об’ємно-планувальне рішення передбачає влаштування двох сходових клітин, а також пари ліфтів. Приміщення офісів має відкрити планування, що дає змогу до гнучкого розміщення робочих місць. Для відпочинку працівників, а також відвідувачів передбачені відкриті тераси на 8-му та 12-му поверхах.

Фасад будівлі виконано за допомогою комбінування трьох призм, одна з якої має заокруглену частину. Для візуального зменшення висотність будівлі використано групування поверхів у пари за допомогою горизонтального членування. Матеріали фасаду представлені поєднанням скляних та композитних панелей, а також клінкерної цегли. Це поєднання вибрано як компроміс між сучасною архітектурою, та історичним періодом «цегляного стилю» Києва  1850-х.